aboutus

Şirket profili

Qiaode Machiney, gelişmiş teknolojiye sahiptir ve ISO9001 kalite sistem sertifikası ve CE sertifikası ile başarıyla sertifikalandırılmıştır. Şimdi, Y tipi üç silindirli kalender makinesi, Yüzme Silindiri, iki silindirli kalender makinesi, dilme makinesi, otomatik kumaş sarıcı, web şekillendirme makinesi, vb. Gibi toplam düzinelerce farklı ürüne sahibiz.

Geçmiş

Yıllar boyunca, kalender makinesi satışlarının modernizasyonunu teşvik etmek ve gerçekleştirmek için çok çalıştık ve çalışanların bağımsız inovasyon becerilerini aktif olarak geliştirdik ve geliştirdik.Orijinal iş sahasının, tesislerin ve ekipmanın ve modern bilgisayar yönetiminin kapsamlı bir şekilde yenilenmesi ve yükseltilmesi.Uzun vadeli ortaklıklar kurmayı ve pazarda itibar kazanmayı umuyoruz.

Dünya çapında ticaret ve müşteri ölçeğini artırıyoruz.İyi itibarımızla müşterilerimizin güvenini kazandık.Ülkemizin modernleşmesine yardımcı olur ve dünyanın geri kalanıyla ekonomik ve teknik alışverişi teşvik eder.Ayrıca diğer ülkelerle dostluğu geliştirmeyi ve olumlu bir etki yaratmayı dört gözle bekliyoruz.

Sizin ve bizim el ele, şanlı bir gelecek yaratmanızı içtenlikle umuyoruz.

 

Hizmet

Size en iyi hizmeti sunabilecek ve çok profesyonel soruları cevaplayabilecek çok profesyonel bir satış ekibimiz var, bu sayede bizden ürün satın almadan önce kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz. Hepimizin bildiği gibi satış sonrası hizmet tüm sektörler için en önemlisidir. Şirketimiz, gelecekte tüm sorunları verimli bir şekilde çözebilecek çok profesyonel ve yüksek kalibreli bir satış sonrası servis ekibi oluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Ekibimiz

20 yıldan fazla bir süredir bu alanda profesyonel teknisyen ekibimiz var, dünyanın her yerinden müşterilere hoş geldiniz web sitemizi ziyaret edin ve herhangi bir ihtiyacınız varsa bize bildirin, size iyi hizmetler vermeyi dört gözle bekliyoruz!

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Cassie
Faks : 86-519-85618335
Kalan karakter(20/3000)