| Sertifika | CE, ISO9001 |
|---|---|
| azami hız | 650m / dakika |
| Otomatik Marka | Otomatik |
| Voltaj | Özelleştirme |
| Genişlik | 2200, 3000, 3800 |
| Voltaj | Özelleştirme |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO9001 |
| Otomatik Marka | Otomatik |
| azami hız | 650m / dakika |
| Genişlik | 2200, 3000, 3800, 4500 |
| Otomatik Marka | Otomatik |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO9001 |
| azami hız | 650m / dakika |
| Voltaj | Özelleştirme |
| Genişlik | 2200, 3000, 3800 |
| rulo çapı | φ420 |
|---|---|
| Takvim Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma Tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| Kumaş Genişliği | 1800 mm |
| Maksimum Mekanik Hız | 350m/dak |
| modeli | Φ450×2620 |
|---|---|
| Kalender Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| rulo çapı | Φ450 |
| Kumaş Genişliği | 2200mm |
| Maksimum Mekanik Hız | 50HZ,250m/dak |