| Azami hız | 350m/dak |
|---|---|
| Takvim Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma Tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | φ430 |
| Maksimum genişlik | 6000mm |
| Maksimum Mekanik Hız | 350m/dak |
|---|---|
| Takvim Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma Tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | φ520 |
| çalışma Genişliği | 2920 mm |
| Azami hız | 150m/dak |
|---|---|
| çalışma Genişliği | 2020 mm |
| Otomatik Marka | Otomatik |
| Garanti | 12 ay |
| Üretim kapasitesi | yılda 100 takım |
| Menşe yeri | Jiangsu Eyaleti |
|---|---|
| azami hız | 150 m / dak |
| Üretim kapasitesi | Yılda 150 takım |
| Otomatik Marka | Otomatik |
| Garanti | 12 ay |
| İSİM | İki Silindirli Kalender Makinesi |
|---|---|
| Kalender Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Satış sonrası servis | Ücretsiz yedek parça, Videolu teknik destek, Çevrimiçi destek |
| Isıtma Tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ420 |
| kullanım | masa örtüleri, alışveriş çantaları, çantalar |
|---|---|
| Maksimum mekanik hız | 150-650m/dak |
| Maksimum Genişlik | 1600 mm - 6000 mm |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
|---|---|
| kullanım | cerrahi önlükler, koruyucu giysiler, maskeler, hijyenik pedler, hijyenik pedler |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| tip | two rollers . iki silindir. three rollers üç silindir |
|---|---|
| hız | 150-600m / dakika |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Sertifika | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| sertifika | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |