| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| Maksimum mekanik hız | 650m / dakika |
| Azami hız | 150m/dak |
|---|---|
| Marka adı | QiaoDe |
| Üretim kapasitesi | Yılda 150 Takım |
| Otomatik Marka | Otomatik |
| Garanti | 12 ay |
| kullanım | Kreş bezi, koruyucu bez, filtre malzemesi ve takviye malzemesi |
|---|---|
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| Otomatik Marka | Otomatik |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO9001 |
| azami hız | 650m / dakika |
| Voltaj | Özelleştirme |
| Genişlik | 2200, 3000, 3800 |
| Otomatik Marka | Otomatik |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO9001 |
| Azami hız | 650m/dak |
| Gerilim | özelleştirme |
| Genişlik | 2200, 3000, 3800 |