| Marka adı | Qiaode |
|---|---|
| Tip | İki silindirli dikey kalender makinesi |
| Kalender Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma Tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | φ450 |
| İsim | Kalender Makinası |
|---|---|
| Tip | İki silindirli dikey |
| rulo çapı | 420 |
| çalışma Genişliği | 2220mm |
| Maksimum Mekanik Hız | 150m/dak |
| Takvim Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| Isıtma Tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ550 |
| çalışma Genişliği | 3700mm |
| mekanik hız | 150m/dak |
| model | 1600, 2400, 3200 |
|---|---|
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim tesisi |
| hız | Yüksek hız |
| Üretim kapasitesi | Yılda 20 üretim hattı |
| Otomatik Marka | Otomatik |