| kullanım | Kreş bezi, koruyucu bez, filtre malzemesi ve takviye malzemesi |
|---|---|
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| Maksimum Mekanik Hız | 650m/dak 150m/dak |
|---|---|
| Isıtma Tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| Rulo Çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 1600mm |
| Takvim Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Takvim Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| Isıtma Tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ550 |
| çalışma Genişliği | 3700mm |
| mekanik hız | 150m/dak |
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim tesisi |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | Yılda 20 üretim hattı |
| Otomatik Marka | Otomatik |
| Satış sonrası servis | Ücretsiz yedek parçalar, Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Marka | Qiaode |
| rulo çapı | Φ520 |
|---|---|
| çalışma Genişliği | 2920 mm |
| mekanik hız | 300m/dak |
| kullanım | Nonwoven kumaş alışveriş çantası, koruyucu kumaş, filtre malzemesi ve takviye malzemesi |
| Takvim Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| İSİM | İki Silindirli Kalender Makinesi |
|---|---|
| Kalender Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Satış sonrası servis | Ücretsiz yedek parça, Videolu teknik destek, Çevrimiçi destek |
| Isıtma Tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ420 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
|---|---|
| kullanım | cerrahi önlükler, koruyucu giysiler, maskeler, hijyenik pedler, hijyenik pedler |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Otomatik Marka | Otomatik |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | Yılda 150 takım |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Takvim Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| rulo çapı | φ480 |
| çalışma Genişliği | 2020 mm |
| Isıtma Tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| mekanik hız | 200m/dak |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| Maksimum mekanik hız | 650m / dakika |