| Şartname | φ500×3100 |
|---|---|
| çalışma Genişliği | 3100mm |
| Çap | φ500 |
| Üretim kapasitesi | Yılda 300 Takım |
| Garanti | 12 ay |
| Şartname | φ480×3700 |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| rulo çapı | φ480 |
| çalışma Genişliği | 3700mm |
| mekanik hız | 150m/dak |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
|---|---|
| Min sipariş miktarı | 1 Takım |
| Fiyat | negotiable |
| Teslim süresi | 50 iş günü |
| Makara çapı | φ380-φ850 |
| modeli | Φ480×2020 |
|---|---|
| Kalender Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma Tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| maksimum genişlik | 6000mm |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| Maksimum mekanik hız | 650m / dakika |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| Maksimum mekanik hız | 650m / dakika |
| Takvim Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| Boyut | özelleştirme |
| Min sipariş miktarı | 1 takım |
| Fiyat | negotiable |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Takvim Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| Isıtma Tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ450 |
| Çalışma Genişliği | 2920 mm |
| Maksimum Mekanik Hız | 350m/dak |
| İsim | Nonwoven Kumaş Yapma Makinesi |
|---|---|
| Takvim Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Boyut | özelleştirme |
| Min sipariş miktarı | 1 Takım |
| Fiyat | negotiable |
| Ürün adı | φ480×2920 Kalender Makinası |
|---|---|
| Maksimum Mekanik Hız | 650m/dak |
| rulo çapı | Φ480 |
| rulo uzunluğu | 2920 mm |
| Takvim Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |