| Otomatik Marka | Otomatik |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | Yılda 150 takım |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| kullanım | Kreş bezi, koruyucu bez, filtre malzemesi |
|---|---|
| certification | CE ISO |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| Maksimum mekanik hız | 650m / dakika |
| Menşe yeri | Jiangsu Eyaleti |
|---|---|
| Maksimum mekanik hız | 650m/dak 150m/dak |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| Otomatik Marka | Otomatik |
|---|---|
| tip | two rollers . iki silindir. three rollers üç silindir |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Marka | Qiaode |
|---|---|
| kullanım | Kreş bezi, koruyucu bez, filtre malzemesi |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Menşe yeri | Jiangsu Eyaleti |
|---|---|
| Brand name | Qiaode |
| Takvim Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma Tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ500 |
| orijinal | Halkla İlişkiler Çin |
|---|---|
| Otomatik Marka | Otomatik |
| Sertifika | CE, ISO9001 |
| mekanik hız | 150m/dak |
| Gerilim | özelleştirme |
| Min sipariş miktarı | 1 Takım |
|---|---|
| Fiyat | negotiable |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 50 iş günü |
| model | Φ420 × 2020 |
| Takvim Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| Isıtma Tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| Maksimum Mekanik Hız | 350m/dak |
| rulo çapı | 480 |
| çalışma Genişliği | 2020 mm |