| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
|---|---|
| Min sipariş miktarı | 1 takım |
| Fiyat | negotiable |
| Teslim süresi | 50 iş günü |
| maksimum genişlik | 6000mm |
| boyut | Özelleştirme |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | Yılda 300 set |
| Min sipariş miktarı | 1 Takım |
| Fiyat | negotiable |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| kullanım | Çocuk bezi, koruyucu bez, filtre malzemesi ve takviye malzemesi |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Min sipariş miktarı | 1 takım |
| Fiyat | negotiable |
| Teslim süresi | 50 iş günü |
| kullanım | Kreş bezi, koruyucu bez, filtre malzemesi |
|---|---|
| Min sipariş miktarı | 1 Takım |
| Fiyat | negotiable |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 50 iş günü |
| certification | CE ISO 9001 |
|---|---|
| Marka | Qiaode |
| Min sipariş miktarı | 1 Takım |
| Fiyat | negotiable |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
|---|---|
| Min sipariş miktarı | 1 Takım |
| Fiyat | negotiable |
| Teslim süresi | 50 iş günü |
| Makara çapı | φ380-φ850 |
| Takvim Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| rulo çapı | φ560 |
| Maksimum genişlik | 2920 mm |
| Maksimum Mekanik Hız | 550m/dak |
| Kalender Maksimum Hat Basıncı | 150kg/cm2 |
| Marka adı | Qiaode |
|---|---|
| Tip | İki silindirli dikey kalender makinesi |
| Kalender Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma Tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | φ450 |
| İsim | Kalender Makinası |
|---|---|
| Tip | İki silindirli dikey |
| rulo çapı | 420 |
| çalışma Genişliği | 2220mm |
| Maksimum Mekanik Hız | 150m/dak |
| Takvim Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| Isıtma Tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ550 |
| çalışma Genişliği | 3700mm |
| mekanik hız | 150m/dak |