| Maksimum Genişlik | 16000mm |
|---|---|
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum mekanik hız | 650m / dakika |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| sertifika | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| kullanım | Kreş bezi, koruyucu bez, filtre malzemesi |
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 1600 mm - 6000 mm |
|---|---|
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum mekanik hız | 650m / dakika |
| Takvim Maksimum Hat Basıncı | 150kg / cm2 |
| kullanım | cerrahi önlükler, koruyucu giysiler, maskeler, hijyenik pedler |
|---|---|
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
|---|---|
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| Maksimum mekanik hız | 650m / dakika |
| Takvim Maksimum Hat Basıncı | 150kg / cm2 |
| kullanım | cerrahi önlükler, koruyucu giysiler, maskeler, hijyenik pedler, hijyenik pedler vb. |
|---|---|
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Marka | Qiaode |
|---|---|
| sertifika | CE, ISO9001 |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| Maksimum mekanik hız | 650m / dakika |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| Maksimum mekanik hız | 650m / dakika |
| Takvim Sürücü Stili | Tek makaralı bir motor veya iki makaralı bir motor |
|---|---|
| Garanti | 12 |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |