| Takvim Sürücü Stili | Tek makaralı bir motor veya iki makaralı bir motor |
|---|---|
| Garanti | 12 |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| Maksimum mekanik hız | 650m / dakika |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| Maksimum mekanik hız | 650m / dakika |
| Marka | Qiaode |
|---|---|
| kullanım | Kreş bezi, koruyucu bez, filtre malzemesi |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum mekanik hız | 650m/dak 150m/dak |
|---|---|
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| Maksimum Mekanik Hız | 350m/dak |
|---|---|
| Takvim Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma Tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | φ520 |
| çalışma Genişliği | 2920 mm |
| Otomatik Marka | Otomatik |
|---|---|
| tip | two rollers . iki silindir. three rollers üç silindir |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Otomatik Marka | Otomatik |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO9001 |
| azami hız | 650m / dakika |
| Voltaj | Özelleştirme |
| Marka | Qiaode |
| tip | Y tipi |
|---|---|
| Otomatik Marka | Otomatik |
| Sertifika | CE, ISO9001 |
| azami hız | 650m / dakika |
| Voltaj | Özelleştirme |
| Takvim Sürüş Tarzı | Tek silindirli bir motor veya iki silindirli bir motor |
|---|---|
| Garanti | 12 |
| Takvim Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma Tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ500 |