| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| Maksimum mekanik hız | 650m / dakika |
| kullanım | Kreş bezi, koruyucu bez, filtre malzemesi |
|---|---|
| Min sipariş miktarı | 1 Takım |
| Fiyat | negotiable |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 50 iş günü |
| Menşe yeri | Jiangsu Eyaleti |
|---|---|
| Otomatik Marka | Otomatik |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Üretim kapasitesi | Yılda 150 takım |
|---|---|
| Voltaj | Özelleştirme |
| Otomatik Marka | Otomatik |
| Garanti | 12 ay |
| Maksimum Çalışma Genişliği | 4000mm |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| Maksimum mekanik hız | 650m / dakika |
| azami hız | 650m / dakika |
|---|---|
| Genişlik | 2200, 3000, 3800, 4500 |
| Sertifika | CE, ISO9001 |
| Voltaj | Özelleştirme |
| Otomatik Marka | Otomatik |