| İsim | Kabartma Kalender Makinası |
|---|---|
| Takvim Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma Tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ450 |
| çalışma Genişliği | 2420mm |
| Marka | Qiaode |
|---|---|
| sertifika | CE, ISO9001 |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| Maksimum mekanik hız | 650m / dakika |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| Maksimum mekanik hız | 650m / dakika |
| Takvim Materyali | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| Isıtma tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| rulo çapı | Φ480-φ850 |
| Maksimum Genişlik | 6000mm |
| Maksimum mekanik hız | 650m / dakika |
| Ürün adı | φ480×2920 Kalender Makinası |
|---|---|
| Maksimum Mekanik Hız | 650m/dak |
| rulo çapı | Φ480 |
| rulo uzunluğu | 2920 mm |
| Takvim Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Ürün adı | φ420×2020 kalender makinesi |
|---|---|
| mekanik hız | 50hz ,150m/dak |
| rulo çapı | φ420 |
| Maksimum genişlik | 1600mm |
| Takvim Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| rulo çapı | φ500 |
|---|---|
| Takvim Malzemesi | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
| Isıtma Tarzı | Çevresel delikler, ısıtma hızı hızlıdır ve rulonun yüzey sıcaklığı eşittir. |
| çalışma Genişliği | 3020mm |
| Maksimum Mekanik Hız | 250m/dak |
| orijinal | Halkla İlişkiler Çin |
|---|---|
| Otomatik Marka | Otomatik |
| Sertifika | CE, ISO9001 |
| mekanik hız | 150m/dak |
| Gerilim | özelleştirme |
| Satış Sonrası Hizmet | 12 ay |
|---|---|
| Otomatik Marka | Otomatik |
| Sertifika | CE, ISO9001 |
| Azami hız | 650m/dak |
| Gerilim | özelleştirme |